10 tipov, ako bojovať s nudou

Datum: 16.03.2023

Bojujete s nudou? Po dlhej zime vás nič nebaví a máte pocit, že musíte vyskúšať niečo nové? Niekedy je nutné vybočiť z rutiny, aby ste našli cestu späť a mohli si opäť užívať bežné radosti života.

10 dôvodov, prečo sa oplatí podnikať

Datum: 06.03.2023

Oplatí sa začať podnikať? Je podnikanie to pravé pre vás alebo je lepšie zostať v súčasnej práci? Tieto otázky vŕtajú v hlave každého človeka, ktorý uvažuje o začatí novej etapy života ako podnikateľ. 

Hlavu rozhodne potrebujeme! Ako ju chrániť pri práci?

Datum: 25.03.2022

Ochrana hlavy je základným poslaním bezpečnosti pri práci.

Neviete vybrať ten správny darček pre ženu? Dovoľte nám poradiť!

Datum: 17.03.2022

Určite ste si už niekedy položili otázku, ako vybrať darčeky pre ženy? Vraví sa, že ženy sú častokrát náročné, no nie vždy to tak musí byť. Čo je však pravdou, väčšina žien zbožňuje darčeky.

Ako sa zbaviť hmyzu z vašej domácnosti?

Datum: 30.12.2021

Každý z nás sa už z času na čas stretol s otravným hmyzom, ktorý nás potrápil nielen vonku, ale najmä vnútri. Muchy, komáre či mravce vedia poriadne znepríjemniť život, a to obzvlášť vtedy, ak sa premnožia.

Zrážka so zverou

Datum: 30.12.2021

Nie je nezvyčajné, že množstvo vodičov narazí na divokú zver, a to najmä v zalesnených oblastiach.

Odpudzovač divokých zvierat zo záhrady

Datum: 30.12.2021

Hoci mnohých z nás fascinuje pohľad na jelene či diviaky, väčšina voľne žijúcich zvierat môže spôsobiť nemalé problémy. A to najmä vtedy, ak sa tento typ zveri objaví na vašom pozemku. Divoká zver môže rozrušiť majiteľov domov, keďže mnohokrát sa stane, že zablúdia do záhrad, prípadne súkromné pozemky a spôsobia škody.

Účinný návod ako sa zbaviť myší v dome

Datum: 28.12.2021

Takmer všetci majitelia domov poznajú ten nepokoj, ktorý sprevádza nájdenie myši alebo iného hlodavca v domácnosti. Je to samozrejme veľmi nepríjemná situácia, ktorú je však možné v dnešnej dobe riešiť pomerne rýchlo a jednoducho.

Holuby na balkóne – ako sa ich zbaviť?

Datum: 28.12.2021

Vo všeobecnosti možno povedať, že holuby sa najčastejšie zdržiavajú v korunách stromoch, prípadne na zemi. Jedno však majú všetky spoločné, a to stavať si z vetvičiek chatrné hniezda, do ktorých znesú jedno až dve vajíčka naraz.

Ako sa zbaviť mravcov?

Datum: 28.12.2021

Mravce v byte vedia nepríjemne prekvapiť nejedného z nás, avšak nejde o nič nezvyčajné. Z času na čas sa môžu objaviť skutočne kdekoľvek, a to aj napriek tomu, že si dávate záležať na čistej a upratanej domácnosti.

Lepové pasce na myši a potkany

Datum: 27.12.2021

Pokiaľ myši napadnú záhradu či dvor, väčšina ľudí si to ani nevšimne, až kým nedôjde k výraznému poškodeniu. Zbaviť sa myší totiž nie je vždy ľahká úloha, obzvlášť vtedy, ak sú premnožené a na vašom príbytku sa im takpovediac zapáčilo.

Ako na premnožené komáre?

Datum: 27.12.2021

Komáre sú najznámejšie pre ich uštipnutie, ktoré je samozrejme pre každého z nás veľmi nepríjemné. Samice komárov používajú proteíny v krvi cicavcov na vytvorenie svojich vajíčok.

Ako sa zbaviť krtka v záhrade?

Datum: 25.12.2021

Krtkovia sú malé mäsožravé stvorenia, ktoré žijú v zemi a živia sa červami či larvami. Aby prežili, musia denne zjesť približne polovicu svojej telesnej hmotnosti, čo je skutočne veľa. Obzvlášť ak sa ocitnú na mieste, kde majú len obmedzené množstvo potravy, vykopú viac povrchových dier, aby maximalizovali svoje šance na prežitie.