Rýchla jarná úprava pozemku s pomocou štvorkolky

Datum: 27.03.2024

S príchodom jari prichádza aj čas na úpravu pozemku a záhrady. Každý majiteľ domu či záhrady túži po dokonalom poriadku a krásnom prostredí. Mať dokonale upravený pozemok je jedna vec, ale čas a energia vydaná na úpravu druhá.

Nielen kovové snehové reťaze si účinne poradia so snehom

Datum: 10.10.2022

Jesenné mesiace sú tým správnym časom na dokúpenie všetkej výbavy, ktorá by sa vám mohla hodiť počas zimy. Samozrejme nemyslíme na úplný základ ako je škrabka na ľad alebo metličku, ktoré má v kufri vozidla úplne každý motorista.

Nechce sa vám strážiť tlak v pneumatikách? Kúpte si snímač tlaku

Datum: 04.05.2022

Dúfame, že patríte k motoristom, ktorí pravidelne merajú tlak v pneumatikách. Nepatríte? Možno zabúdate alebo ste pohodlní.

Snehové reťaze. Najčastejšie otázky a odpovede

Datum: 07.02.2022

O snehových reťaziach počul každý šofér minimálne v autoškole. Samozrejme, že nie každý šofér sa s nimi stretol v reálnom živote.

Čo by sa vám mohlo hodiť nielen k úžitkovej štvorkolke

Datum: 12.01.2022

Kúpa štvorkolky znamená pre väčšinu mužov splnený sen. Ak vám v garáži už jeden tento stroj stojí, tak k štvorkolke budete potrebovať rôzne praktické doplnky.

Jediné snehové reťaze, ktoré sadnú každému vozidlu

Datum: 10.01.2022

Vedeli ste, že existujú vozidlá, na ktoré nie je možné nasadiť kovové snehové reťaze? Tieto vozidlá majú medzi kolesom a podbehom príliš málo miesta.

Keď si kúpite nové pneumatiky a zistíte, že sú staré

Datum: 04.01.2022

Pri istých modeloch vozidiel je kúpa pneumatík finančnou záležitosťou, ktorá hlboko čiahne do vašej peňaženky.