Neviete vybrať ten správny darček pre ženu? Dovoľte nám poradiť!

Datum: 17.03.2022

Určite ste si už niekedy položili otázku, ako vybrať darčeky pre ženy? Vraví sa, že ženy sú častokrát náročné, no nie vždy to tak musí byť. Čo je však pravdou, väčšina žien zbožňuje darčeky.

Dary sú dôkazom náklonnosti, lásky a signalizujú tiež úctu k danej osobe. Je však dôležité zvoliť úplne ideálny darček, ktorému sa úprimne poteší. A aby ste si vedeli z toho obrovského množstva darčekov pre ženy vybrať ten správny, dovoľte nám pomôcť!

Dar pre partnera

Tým, že obdarujete svoju polovičku, prehlbuje sa vo vašom vzťahu vrúcnosť, dôvera, náklonnosť a intimita. Rozdávanie darčekov by ste však nemali mať vo zvyku len na veľké výročia a sviatky, ale aj počas vášho celého spoločného života. Pri výbere darčeka pre vašu manželku alebo priateľku myslite na fakty: ako dlho sa poznáte alebo spolu žijete, koľko má rokov, aké sú jej záľuby a koníčky a aké oblečenie preferuje?

Dar pre súrodenca

Súrodenci sú si blízki a určite to nie je inak ani vo vašom prípade. Na tomto rodinnom vzťahu je skvelé to, že si môžete dovoliť zvoliť aj celkom vtipné darčeky a vaša sestra to zaručene pochopí a poteší ju to. Súrodenecké puto je veľmi silné bez ohľadu na to, či ešte spolu bývate v jednej domácnosti alebo nie. Preto by ste nemali mať s jeho výberom až taký problém.

Pri výbere darčeka pre sestru myslite na jej záujmy, šport, hudba; preferovaný štýl obliekania; vek a zmysel pre humor

Univerzálne darčeky

Zamyslite sa aj nad nasledovnou selekciou univerzálnych darčekov pre ženy!

Kvalitná kabelka

Ženy majú obrovskú slabosť na kabelky. Pri výbere by ste si tak mali dať záležať. Zamerajte sa na typ kabelky, veľkosť, farbu, materiál a spôsob nosenia. Čo sa týka sortimentu CCC, rozhodne si máte z čoho vyberať. Neváhajte do darčeku tohto typu investovať, skutočne sa to oplatí.

Parfém s obľúbenou vôňou

Jednou z vecí, ktorá ženu nikdy nesklame, je parfém. Ak už vopred viete, ktorý používa a aký typ vône obľubuje, máte vyhraté. V prípade, že to neviete, rozhodne nezúfajte. V súčasnosti existuje široký výber vôní, z ktorých si jednoznačne vyberiete. Parfémy sa dajú v dnešnej dobe zvoliť aj na základe testu osobnosti, poprípade podľa zloženia a popisu vône. Parfémom u obdarovanej ženy s určitosťou zahviezdite.

Prívesok

Prívesok je väčšinou jemný šperk, ktorý najviac ocenia drobnejšie a často aj trochu introvertnejšie ženy so zmyslom pre detail. Zlatý prívesok je vhodný aj ku každodennému noseniu a je ovplyvnený typom výstrihu noseného oblečenia. Prívesok bez retiazky vám odporúčame v prípade, ak viete, že dáma má vhodné retiazky a rada si prívesky vymieňa. Inak by mohol takýto darček navodiť v žene dojem, že nie ste priveľmi dôsledný, alebo ste mali trochu hlbšie do vrecka. Naopak, kúpiť retiazku a k nej dva prívesky na striedanie je celkom milé a žena môže nadobudnúť dojem, že ste roztomilo nerozhodný, ale rozhodne na nej nechcete šetriť.

Výlet lyžovať

Vyberte sa s Vašou polovičkou a užite si kopec zábavy na lyžiach, snowboardoch a snežných skútroch!

Priamo k chate sa vyveziete snežným skútrom, pochutnáte si na skvelých jedlách a ráno vydať sa pokoriť okolité svahy. V zimnom období bude ponúkať región desiatky kilometrov najkvalitnejších a najznámejších bežkárskych tratí.  Pre nadšencov adrenalínových športov je pripravená požičovňa snežných skútrov s výcvikom pre začiatočníkov, zaujímavé výlety na skútroch, ale aj požičovňa lyží!.

 

Čítané: 399 x