Lepové pasce na myši a potkany

Datum: 27.12.2021

Pokiaľ myši napadnú záhradu či dvor, väčšina ľudí si to ani nevšimne, až kým nedôjde k výraznému poškodeniu. Zbaviť sa myší totiž nie je vždy ľahká úloha, obzvlášť vtedy, ak sú premnožené a na vašom príbytku sa im takpovediac zapáčilo.

Lepové pasce na myši a potkany

Preto je nevyhnutné pochopiť, čo ich priťahuje, kde sa môžu skrývať a zároveň čo môžete urobiť, aby ste sa ich zbavili a zabránili ich návratu. Pýtate sa ako na to? Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi riadkami a zbavte sa týchto hlodavcov hravo aj vy!

Pozor na nebezpečné myši!

Myši sú schopné vykopať tunely v zemi a živiť sa úrodou, ktorú tak poctivo pestujete. Čiastočne teda môžu jesť zeleninu i ovocie, ba dokonca sú schopné zožrať aj čerstvo zasadené semienka. Myš, ktorá sa živí vašou úrodou, môže spôsobiť kontamináciu jedla, a práve v tejto chvíli treba byť na pozore. Zvyčajne vychádzajú v noci alebo skoro ráno, takže ak náhodou nejakú myš zbadáte, okamžite treba konať!

Lepová pasca – účinná a bez jedu

Lepová pasca na myš je určená na odchyt myší a iných hlodavcov,  pričom je pripravená na okamžité použitie. Výhodou je, že tento typ pasce na myši a potkany je bez jedov a zápachu. Dá sa použiť na záhrade, v pivnici, kuchyni či iných vnútorných priestoroch, kde sa myši môžu nachádzať. Odporúča sa použitie viacerých pascí, a to najmä vtedy, ak sú tieto hlodavce premnožené.

Aby sa k vám myši už nevrátili ...

Ak máte plot alebo stenu, utesnite všetky otvory, kde vstupujú! Snažte sa udržiavať svoj dvor upravený a čistý od trosiek či hromád dreva. Udržujte kompost a odpadkové koše zatvorené a nenechávajte krmivo či vodu pre domáce zvieratá vystavené vonku po dlhší čas. Majte na pamäti, že myši sa časom môžu presunúť aj do vášho domova, a práve preto je vhodné použitie lepových pascí, vďaka čomu sa ich zbavíte stopercentne.

 

 

Čítané: 121 x