Trápi vás fasáda od blata?

Datum: 24.06.2022

Pohľad na znečistenú fasádu vždy zamrzí. Koniec koncov, jej pekná farba buď vybledne, alebo sa zašpiní. A hoci najčastejšími vinníkmi bývajú smog, prach alebo pleseň, aj blato dokáže vzhľadu fasády uškodiť.

Čistenie fasády od blata

Našťastie existuje výhodný spôsob, ako sa ho zbaviť - profesionálne čistenie fasád

Čistenie fasády od blata, s ktorým nemáte starosti 

Existuje niekoľko spôsobov čistenia fasád. Väčšina firiem využíva vysokotlakové čističe, ktoré blato z vašej fasády síce zmyjú, no zanechajú po sebe neporiadok. Po takomto umývaní fasády od blata musíte dodatočne umyť aj okná, dvere, balkón či terasu. A to sa nikomu nechce. Aká je teda alternatíva? 

Slovenská spoločnosť Bomba Fasáda vynašla revolučný spôsob čistenia fasád od blata. Svoj 100 % rozložiteľný ekologický roztok nanáša valčekmi a štetcami, čím zachová čistotu okolia. Zároveň sa môžete rozlúčiť so skrytými poplatkami za vodu a elektrinu, ktoré sú pri vysokotlakovom čistení isté. 

Bezplatná ukážka čistenia fasády 

Výhodou takéhoto ekologického čistenia fasády od blata je aj to, že jeho výsledok vidíte už po 15 minútach. Áno, čítate správne. Presvedčiť sa o tom môžete vďaka bezplatnej ukážke, ktorú vám odborníci z Bomba Fasáda prídu previesť. A to bez ohľadu na to, kde na Slovensku bývate. Potom stačí už len dohodnúť detaily a vy sa môžete tešiť na čistú fasádu. 

Ukážka ekologického čistenia fasád – Bomba fasáda

Čistenie fasády je investíciou 

Ak si dáte vyčistiť fasádu od blata, získate: 

  • Jej pôvodnú farbu,
  • ochranu pred vlhkosťou,
  • elimináciu škodlivých mikroorganizmov,
  • zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti.

Nečakajte a objednajte si bezplatnú ukážku na webe www.bombafasada.sk. Ak máte akékoľvek otázky, odborníci na čistenie fasád vám ich ochotne zodpovedia. 

 

Čítané: 696 x