Uplatnite sa v IT sektore s Cisco certifikáciou

Datum: 01.05.2022

Práca v IT si vyžaduje neustále dovzdelávanie. V tejto oblasti dennodenne pribúdajú nové technológie, ktoré potrebujú šikovných odborníkov. Jednou z nich sú aj blade servery Cisco, ktoré už niekoľko rokov patria medzi svetové špičky. Aj preto dopyt po expertoch, ktorí sa v Cisco vyznajú, neupadá. 

Uplatnite sa v IT sektore s Cisco certifikáciou

Začnite Cisco CCNA školením 

Široké spektrum špecifikácií serverov Cisco znamená, že firmy stále hľadajú zamestnancov, ktorí im rozumejú. Spoločnosť ALEF Training ako jediný Cisco Learning Partner Specialized v strednej Európe ponúka kurzy, ktoré môžete ukončiť Cisco certifikáciou.

To znamená, že počas Cisco CCNA školenia vám odborníci nielen predstavia teóriu, ale predovšetkým vám dajú priestor vyskúšať si ju v praxi. Takto máte možnosť klásť otázky, experimentovať a “vychytať” všetky omyly predtým, než sa Cisco serverom začnete venovať naostro. 

Prvou Cisco certifikáciou to nekončí 

ALEF Training vedie okrem Cisco CCNA kurzov aj ďalšie, ktoré stavajú na vašich získaných základoch. Navyše ponúka aj školenia šité na mieru pre firmy, ktoré by sa chceli venovať technológiám, ktoré dennodenne využívajú. 

Zvoľte si cestu kariérneho úspechu a prihláste sa na Cisco CCNA kurz, ktorý vám pomôže nájsť si kvalitnú prácu. 

 

Čítané: 635 x