Blog | Sme.sk (Výber) 22.06.2026 13:15 Každý rok, keď teplota stúpne a vzduch je už vyhriaty, vytiahnem z pivnice bicykel. Na benzínke dofúkam duše, tam je to zadarmo. Každá duša by mala byť primerane natlakovaná.

Čítať celý článok >>