Blesk.cz 25.06.2026 15:00  Celníci se Státním ústavem pro kontrolu léčiv a policií odhalili v Praze sklad s desítkami tisíc balení nelegálních léčiv, především na podporu potence. Byly připraveny k distribuci v Česku i v dalších státech EU. O výsledcích kontroly ve čtvrtek na tiskové konferenci informoval Oldřich Bárta z pražského celního úřadu. SÚKL nyní prověřuje, komu léky patřily, následně budou zlikvidovány jako nebezpečný odpad.

Čítať celý článok >>