V Bielorusku sa začali voľby: Je s nimi však problém!

25.02.2024 16:00 Prvýkrát od riadnych prezidentských volieb v lete 2020 a následných masových protestoch sa v nedeľu v Bielorusku konajú celoštátne voľby. TASR informuje podľa agentúr DPA a AP. Voliči volia okrem 110 poslancov parlamentu aj asi 12-tisíc poslancov miestnych zastupiteľstiev.

Dračica Verešová ohuruje na pláži: FOTO, z ktorých padnete do kolien! Toto odhalili úsporné plavky

25.02.2024 16:00 Odcestovala za teplom a hneď predviedla vymakanú postavičku. Modelka Andrea Verešová sa má rozhodne čím pýšiť a horúce fotky na pláži jej fanúšikovia prijali s nadšením.

Prekvapivé vyjadrenie líderky opozície Bieloruska: Vyzýva na bojkot!

25.02.2024 16:00 Líderka bieloruskej opozície žijúca v exile Sviatlana Cichanovská vyzvala na bojkot nedeľných parlamentných a komunálnych volieb v autoritárskom štáte. TASR prevzala správu z tlačovej agentúry DPA.

Správa, ktorá poteší každého cestovateľa: Obľúbená pamiatka je otvorená pre verejnosť

25.02.2024 16:00 Eiffelovu vežu v nedeľu opäť otvorili pre návštevníkov po šesťdňovom štrajku zamestnancov, ktorí požadovali lepšiu údržbu historickej pamiatky a zvýšenie platov. TASR informuje podľa agentúry AP.

Ukrajina má problém so západnými zbraňami: Polovica z nich je doručovaná neskoro!

25.02.2024 16:00 Polovica západnej vojenskej pomoci Ukrajine je doručovaná neskoro, povedal v nedeľu ukrajinský minister obrany Rustem Umerov. TASR prevzala správu z tlačovej agentúry AFP.

Kráľ Karol III. bojuje s rakovinou: Krok, ktorý vyvolal STRACH! Odborník bije na poplach

25.02.2024 16:00 Karol III. začiatkom tohto mesiaca oznámil, že mu diagnostikovali rakovinu, čo vyvolalo rozruch po celom svete. Kráľovský palác ihneď zmiernil obavy a prezradil aj to, že liečba sa už začala. Objavujú sa však aj názory, že s kráľovou chorobou to môže byť oveľa vážnejšie, než sa zdá.

Ruský útok na Ukrajine: Rakety zasiahli kostol aj železničnú stanicu

25.02.2024 16:00 Ruský raketový útok zasiahol budovy v meste Kosťantynivka na východe Ukrajine, zásah dostali aj kostol a železničná stanica. V nedeľu to oznámil ukrajinský gubernátor Doneckej oblasti Vadym Filaškin. TASR prevzala správu z tlačovej agentúry DPA.

Ak by sa prezidentské voľby konali teraz, TOTO by bol víťaz: Prieskum odhalil veľké rozdiely

25.02.2024 16:00 Prezidentské voľby by vo februári vyhral predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini so ziskom 54,9 percenta. Druhý by skončil bývalý minister zahraničných vecí Ivan Korčok, získal by 45,1 percenta hlasov voličov. Vyplýva to z prieskumu agentúry Focus pre reláciu TV Markíza Na telo.

Minister Taraba o dohode Danka s Harabinom: Predpokladá tento scenár

25.02.2024 16:00 Predseda SNS Andrej Danko by mohol podporiť Štefana Harabina v prezidentských voľbách v prípade, že by Harabin podporil SNS v eurovoľbách.

Pápež sa prihovoril veriacim: Nezabúdajte na hrozné konflikty! Znepokojuje ho aj táto vec

25.02.2024 16:00 Pápež František v nedeľu veriacim povedal, že by nemali zabúdať na Izrael a Palestínčanov, či deti trpiace v konflikte v Pásme Gazy. Pripomenul aj konflikt na Ukrajine a zdôraznil potrebu múdrych a odvážnych rozhodnutí v boji proti klimatickej zmene. TASR správu prevzala z agentúr AP a ANSA.

Používate tieto heslá? Dajte si pozor: Stávate sa ľahkým terčom hackerov

25.02.2024 16:00 Všetci sa chceme na internete cítiť čo najbezpečnejšie, preto je dôležité, aby naše súkromné informácie - od bankovníctva až po účty na sociálnych sieťach - boli viditeľné len našimi očami.

Máli sa vám súčasný plat? Ako požiadať o zvýšenie: Ak chcete uspieť, tieto dôvody vynechajte

25.02.2024 16:00 O vyšší plat je vhodné zamestnávateľa požiadať najskôr rok od nástupu do zamestnania, radí riaditeľka pre Public Affairs spoločnosti Edenred Lívia Bachratá. O úpravu platu môže skúsiť zamestnanec požiadať aj vtedy, ak sa mu zmení náplň práce, pribudnú povinnosti či zodpovednosť alebo sa zvýši jeho kvalifikácia.

Nočná mora herca zo seriálu Iveta: Vážna NEHODA! Neprajník mu poslal ODPORNÉ správy

25.02.2024 16:00 Už onedlho zavíta na obrazovky pokračovanie komediálneho seriálu Iveta.. Objaví sa v ňom aj český herec Marsell Bending, ten je ale momentálne rád, že je nažive. Má za sebou vážnu dopravnú nehodu!

Taraba aj Sulík sa vyjadrili k šéfovskému postu SIS, komentovali aj novelu Trestného zákona

25.02.2024 16:00 Vláda má právo mať svojho nominanta vo vedení Slovenskej informačnej služby , našli sme riešenie. Vyhlásil to minister životného prostredia Tomáš Taraba v nedeľnej diskusnej relácii TV Markíza Na telo. Líder SaS Richard Sulík považuje riešenie vedenia SIS cez zmenu jej štatútu za obchádzanie zákona.

Veľká tragédia: Pri výbuchu prišlo o život najmenej 13 ľudí! Vina padá na extrémistickú organizáciu

25.02.2024 16:00 Najmenej 13 civilistov - zberačov hľuzoviek - prišlo o život v púštnej oblasti Sýrie po výbuchu nášľapnej míny, ktorú tam zanechala extrémistická organizácia Islamský štát . TASR správu prevzala v nedeľu z agentúry AFP.