Partnerský život v slepej uličke – vsaďte na zážitky

23.09.2023 09:00 Nuda a starosti privedú veľa párov do slepej uličky. Nájsť spoločnú reč mimo rodiny či práce je občas ťažké. Jazyk vám pomôžu rozviazať zážitky, ktoré prežijete spolu s partnerom. A nemyslíte tým spoločné nákupy a pobyty s deťmi v hoteloch.

Prečo a kedy darovať zážitkový darček

23.09.2023 09:00 Je skutočne zážitkový darček perfektným darom? Je možné darovať zážitok každému? Na aké sviatky sa hodí darovať zážitok? Tieto otázky si iste kladie každý, kto túži darovať svojim blízkym iné ako materiálne dary.

Máte strach z lietania? Takto ho prekonáte

23.09.2023 09:00 Mnohí ľudia sú strachom z lietania tak paralyzovaní, že radšej oželejú dovolenku v exotike alebo vo vzdialenejších krajinách. Nenechajte sa obmedzovať nezmyselným... The post Máte strach z lietania? Takto ho prekonáte first appeared on Internetový magazín dt.sk.

Ako na perfektný darček? Musí byť netradičný

23.09.2023 09:00 Každý má o perfektnom darčeku rozličné predstavy. Avšak všetky predstavy sú rovnaké v tom,… The post Ako na perfektný darček? Musí byť netradičný first appeared on EB.sk.

Turistika v okolí hlavného mesta? Máme pre vás zaujímavé tipy!

22.09.2023 12:45 Plánujete vyraziť za turistikou a užiť si neopakovateľné výhľady? Nemusíte chodiť ani ďaleko, v okolí Bratislavy sa nachádzajú skvelé možnosti aj pre menej zdatných… The post Turistika v okolí hlavného mesta? Máme pre vás zaujímavé tipy! appeared first on Bratislavské výlety.sk.

Chcete si dať poriadne do tela? Kúpte si gumu na cvičenie

22.09.2023 12:45 Investovať do vlastného zdravia sa vždy oplatí. Niekedy nejde o veľkú investíciu a napriek tomu sa dá pre zdravie spraviť veľa. Napríklad cvičenie je… The post Chcete si dať poriadne do tela? Kúpte si gumu na cvičenie appeared first on Bratislavské výlety.sk.

Tipy, ktoré vám pomôžu vybrať správnu veľkosť topánok

22.09.2023 12:45 Každý z vás sa iste v živote stretol so situáciou, kedy si kúpil topánky, ktoré následne nenosil. V obchode sa vám zdalo, že vám obuv… The post Tipy, ktoré vám pomôžu vybrať správnu veľkosť topánok appeared first on Bratislavské výlety.sk.

Aký odpudzovač divokých zvierat do záhrady je najlepší?

22.09.2023 12:45 Starostlivosť o dvor a záhradu patrí k časovo a najmä finančne náročným záležitostiam. Aj napriek tomu sa mnohí tejto záľuby nevzdávajú. Neraz je naším jediným útočiskom pred bežným pracovným zhonom.

Prečo sú štvorkolky stále viac obľúbené? Pretože sa na nich jazdí skvele

22.09.2023 12:45 Pred pár rokmi by ste ich na cestách či v garážach hľadali lupou a dnes ich vlastní niekoľko tisíc Slovákov. Ide o štvorkolky, ktoré sa… The post Prečo sú štvorkolky stále viac obľúbené? Pretože sa na nich jazdí skvele appeared first on Bratislavské výlety.sk.

Jarné mrazy nielen škodia, ale tiež pomáhajú

22.09.2023 12:45 Jarné mrazy dokážu prísť veľmi nečakane. Niekoľko dní nás počasie chlácholí vysokými dennými i nočnými teplotami. Zrazu z ničoho nič jar ustúpi na pár… The post Jarné mrazy nielen škodia, ale tiež pomáhajú appeared first on Bratislavské výlety.sk.

Tipy na výlety v okolí Bratislavy

22.09.2023 12:45 Leto sa blíži a s nim aj plánovanie dovolenky. Slovensko ponúka veľa krásnych prírodných, kultúrnych aj turistických zaujímavostí, prechádzky v lesoch a… The post Tipy na výlety v okolí Bratislavy appeared first on Bratislavské výlety.sk.

Tajomstvo tej najlepšej pizze spočíva v dobre vybranej peci

22.09.2023 12:45 Veľa ľudí by si chcelo doma pripraviť skutočne vynikajúcu pizzu ako z tej najlepšej talianskej pizzérie. To ale bohužiaľ nie je tak jednoduché.… The post Tajomstvo tej najlepšej pizze spočíva v dobre vybranej peci appeared first on Bratislavské výlety.sk.

Zimná dovolenka s deťmi. Pomôcky, ktoré nutne potrebujete

22.09.2023 12:45 Malé deti a zimná dovolenka sú spojením, ktoré mnohí rodičia považujú za nereálne. Hovorí sa, že na každý problém existuje riešenie. Vďaka praktickým… The post Zimná dovolenka s deťmi. Pomôcky, ktoré nutne potrebujete appeared first on Bratislavské výlety.sk.

5 zásad pre výber turistických topánok

22.09.2023 12:45 Mysleli ste si, že zásadná je pri výbere turistickej obuvi jej veľkosť? Ste na omyle. Samozrejme, že topánky do hôr vám musia… The post 5 zásad pre výber turistických topánok appeared first on Bratislavské výlety.sk.

Ako efektívne odpudzovať hmyz?

22.09.2023 12:45 Už viac ďalšiu letnú sezónu nestrpíte otravný hmyz všade, kde sa vám zachce zrelaxovať si? Hmyz je pre prírodu síce nevyhnutný, no v našej blízkosti nevítaný a to najmä, keď túžime vychutnávať si čaro voľných chvíľ.